world-of-lucid-dreams-dreams-39695665-376-500

Sapņu analīzes grupa

Psihoterapeitiska grupa, kas palīdzēs atklāt vēstījumus, kurus bezapziņa sūta apziņai ar sapņu starpniecību. Sapnis ir viena no vissvarīgākajām bezapziņas izpausmes formām, tā izpratne palīdz izkļūt no nomoda dzīves vienpusības un ieraudzīt savas personības dažādās šķautnes. Sapnis ir kā slepenas durvis uz visdziļākajiem dvēseles nostūriem. Tas vienmēr stāsta par ko jaunu, līdz šim neapjēgtu. Atklāj, ko zemapziņa stāsta Tavai apziņai!

Sapņu analīzes grupas:

Siguldā – katru trešo nedēļu pirmdienu vakaros 18.30-21.00 .

Rīgā – pašlaik tiek komplektēta, plānota trešdienu vakaros pl.18.30, sākot no 24.05.2017.

Pavasara nodarbībām īpaša iepazīšanās cena.

Grupas darbā tiks izmantotas Junga analīzes metodes.

 

Vadīs Ginta Jansone, Mag.psych., klīniskā psiholoģe un psihoterapeite.

Pieteikšānās: jansone.ginta@gmail.com vai +37129277533