b5da070ee930dfc06348096542ab9b2c

Apsveicam jaunās Junga analītiķes!

2016. gadā Ginta Teivāne kļuva par pirmo Junga psihoanalītiķi Latvijā. Šī gada 30.oktobrī viņai pievienojās divas jaunas kolēģes – Ramona Gredzena un Inese Ruka. Izpildot nepieciešamos kritēriju un aizstāvot gala darbu, tika veiksmīgi pabeigtas apmācības jaunajā Lietuvas analītiskās psiholoģijas institūtā un iegūta Junga psihoanalītiķa kvalifikācija. Eksāmena komisijā bija Lietuvas analītiskās psiholoģijas institūta pasniedzēji – Algis Petronis, Dovilė Kvedarauskienė, Elona Lovčikienė, Jurga Misiūnaitė un institūta goda biedrs, psihoanalītiķis Gerts Sauers (Gert Sauer) no Vācijas.

Sirsnīgi apsveicam Ramonu Gredzenu un Inesi Ruku un vēlam turpināt profesionāli pilnveidoties!

 

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

unnamed