starki

izzinoša atbalsta grupa “Pieredzēsim savu dzīves stāstu”

starki

Junga analītiķu praksē reizi mēnesī tiek organizēta

izzinoša atbalsta grupa

“Pieredzēsim savu dzīves stāstu”.

Pirmās nodarbības tēma: Attiecības ģimenē un ārpus…

Tas, kā veidojam attiecības ar partneri, bērniem, draugiem, kolēģiem, balstās mūsu pieredzē ar vecākiem. Strādājot savās psihoterapeitu praksēs, arvien pārliecināmies, ka šī nozīme netiek pietiekami apzināta. Līdz ar to pastāv risks, ka tā tiek automātiski pārņemta un atkārtoti piedzīvota no paaudzes paaudzē. Bērnībā iegūtās pieredzes, traumas, kompleksi un aizsardzības mehānismi ļāva tajā laikā emocionāli izdzīvot, tomēr, dziļi iesakņojušies bezapziņā, tie turpina autonomi dzīvot savu dzīvi. Neapzināti un nepārskatīti, tie rada šķēršļus attiecībās pašiem ar sevi un citiem, traucē personības attīstību un izaugsmi.

Nodarbības vada Junga analītiķes Ginta Teivāne un Ramona Gredzena.

Aicinām uz pirmo grupas nodarbību ceturtdien, 2019. gada 27. jūnijā no plkst. 18:00 līdz 20:00 Junga analītiķu praksē  Eksporta ielā 6.

Lūdzam iepriekš pieteikties, rakstot uz e-pastiem: g.teivane@gmail.com un ramona.gredzena@gmail.com