Ursula-Wirtz-NetB-1-1137x640

!!ATCELTS!! Ursulas Wirtz atklātā lekcija “Gudrības ceļš sarežģītā laikā”

Ursula-Wirtz-NetB-1-1137x640

ATCELTS

Latvijas Junga analītiskās psiholoģijas biedrība piedāvā iespēju

2020. gada 15. maijā plkst. 18:00 – 20:00 piedalīties

Junga psihoanalītiķes Ursulas Wirtz atklātajā lekcijā

“Gudrības ceļš sarežģītā laikā”

Vienīgais veids, kā padarīt pasauli labāku, ir padarīt to gudrāku.

Kā attiekties pret šo nepastāvīgo, trauksmaino laiku, kas ir pilns ar globālu nenoteiktību? Kā Rietumu un Austrumu Gudrības paradigmas varētu nodrošināt pārmaiņu iespējas, kas mūsu laiku padarītu mierīgāku un mazāk draudīgu? Kāda varētu būt psiholoģijas un sievišķā principa loma, lai tiktu galā ar milzīgajām drāmām, kas šobrīd parādās uz pasaules skatuves? Kādi Gudrības arhetipi ietekmē mūsu iztēli? Lekcija aicina mūs piekļūt mūsu racionālajiem un garīgajiem resursiem, mācīties no kvantu fizikas un Gudrības tradīcijām jaunus domāšanas, esības, saredzēšanas un attieksmes veidus.

Ursula Wirtz, Ph.D. ir Junga psihoanalītiķe un daudzu publikāciju par traumu un garīgumu autore. Grāmatas “Pēc traumas. Transformācijas noslēpums.” (Trauma and Beyond. The Mystery of Transformation. Spring Journal Books, 2014) autore. Paralēli psihoanalītiķes darbam savā privātpraksē Cīrihē, viņa ir pasniedzēja un supervizore Starptautiskajā Analītiskās psiholoģijas skolā Cīrihē (ISAPZurich).

Lekcija notiks viesnīcas “Rixwell Hotel Konventa sēta” Kampenhauzena zālē, Kalēju ielā 9/11.
Lekcijas laikā tiks nodrošināts tulkojums latviešu valodā.
Dalības maksa 25 eur, veicot pārskaitījumu līdz 16.05. Maksājot pasākuma dienā uz vietas, 30 eur.
Lūdzam reģistrēties savlaicīgi, jo vietu skaits ir ierobežots.

Reģistrācija.

Kontaktpersona Iveta Upeniece e-pasts: ivetaupe@inbox.lv

Rekvizīti:
Latvijas Junga analītiskās psiholoģijas biedrība
Reģ.Nr: 40008210282
Adrese: Kr.Valdemāra 9-6, Rīga, LV-1010
Konts: LV45HABA0551036671512

Lūdzam šo informāciju izplatīt interesentiem!

Ar cieņu, Latvijas Junga analītiskās psiholoģijas biedrība